94257
 • Hakkımızda


  YETGİN MAKİNA uzun yıllara dayanan tasarım ve üretim tecrübesi ile meyve işleme makinaları konusunda sektörün ihtiyacı olan makinaların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Günümüze kadar standart üretime geçilmiş olan Elma soyma ve dilimleme Makinası, Meyve Dilimleme Makinası, Vişne Çekirdek Çıkarma Makinası, Sap Alma Makinası gibi ürünlerin yanı sıra; İşletmelerin farklı ihtiyaçlarınada cevap verecek özel üretim ve projeler sunmaktayız.

  Misyonumuz
   
  Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
   
  Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine ambir gaç edinen öncü rup olmak.

  Vizyonumuz
   
  Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.


X